
Pożyczki prywatne z dojazdem do domu klienta to nowa, sprawdzona, bezpieczna jakość pożyczania. Coraz więcej osób decyduje się na tę formę zdobycia upragnionej gotówki. Nie zawsze istnieje możliwość pożyczenia pieniędzy z banku, instytucji finansowej czy od rodziny, znajomych. Dlatego też warto wiedzieć, że coraz popularniejsze są pożyczki prywatne w domu klienta. Dlaczego warto z nich skorzystać? Jakie są plusy i minusy takiej możliwości? I najważniejsze, w jaki sposób wnioskować o tę formę pożyczki?
Chwilówka z dostawą do domu.
Klienci decydujący się na pożyczenie określonej kwoty mają kilka możliwości. Pierwsza to pożyczka bankowa. Wystarczy pójść do banku, w którym mamy konto i sprawdzić, jakie produkty finansowe przygotował bank. Taka możliwość istnieje w przypadku, gdy nie mamy innych zobowiązań kredytowych lub spłacamy systematycznie te, które posiadamy. Niestety, banki dość rygorystycznie przestrzegają procedury przyznawania kredytów i dokładnie weryfikują przyszłego kredytobiorcę. To w wielu przypadkach może nastręczać trudności. Plusem takiego rozwiązania jest tańszy kredyt w porównaniu do innych tego typu rozwiązań w zakresie pożyczania. Inną możliwością jest skorzystanie z pożyczania przez Internet. Na polskim rynku istnieje wiele firm pożyczkowych specjalizujących się w tego typu usługach. Taka opcja jest zdecydowanie łatwiejsza, wystarczy dowód osobisty, numer telefonu, konto bankowe i dostęp do Internetu. Kredytodawca nie wymaga przesyłaniu dodatkowych dokumentów, wystarczy wypełnić kwestionariusz, by po jakimś czasie cieszyć się pieniędzmi na koncie. Niektóre instytucje finansowe reklamują się, że pieniądze trafiają na konto klienta nawet po 15 minutach. W przypadku tego rodzaju pożyczania weryfikacja nie jest tak rygorystyczna, jak w przypadku banków. Trzecią i ostatnią formą zdobycia dodatkowej gotówki jest pożyczka z dostawą do domu klienta. To rozwiązanie idealne nie tylko dla osób starszych, nie posiadających dostępu do Internetu, ale dla wszystkich, którzy w sposób bezpieczny i dyskretny chcą pożyczyć pieniądze. Warto dowiedzieć się więcej na temat tej formy pożyczania.
Jak wygląda procedura wnioskowania o pożyczkę prywatną z dojazdem do domu klienta?

Procedura wnioskowania o pożyczkę prywatną nie jest trudna. Wystarczy skontaktować się z doradcą telefonicznie lub emailowo i ustalić termin spotkania. To niezwykle łatwy sposób, by zdobyć dodatkową gotówkę. Udogodnieniem jest to, że nie trzeba korzystać z Internetu, wychodzić z domu. Także ludzie młodzi coraz częściej decydują się na tego typu pożyczanie. Co wystarczy przygotować? Na pewno dowód osobisty potrzebny do potwierdzenia tożsamości. Zapytani zostaniemy również o dochody, numer telefonu czy numer konta bankowego. Niekiedy pieniędzy dostaniemy do ręki już w czasie pierwszej wizyty. Doradca musi mieć pewność, że oddamy pieniądze zgodnie z wcześniej ustalonymi zasadami. Komfortem jest to, że na miejscu możemy wyjaśnić wszelkie wątpliwości, uzyskać odpowiedź na dręczące pytania. Od pożyczonej kwoty zależy czy zdecydujemy się na pożyczkę ratalną czy krótkoterminową ( którą z określonym procentem oddajemy zazwyczaj po miesiącu). Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z doradcą i tego, co mamy zapisane w umowie. Nowe pożyczki z dojazdem do klienta to często wyszukiwana fraza w Internecie. Nikogo to nie dziwi, bo to szybki, bezpieczny i dyskretny sposób na pożyczenie gotówki. Jeśli spłacimy zaległość w ustalonym terminie możemy mieć pewność, że przy kolejnych próbach wnioskowania o pożyczkę formalności będzie jeszcze mniej. Dlatego też warto dać się poznać jako rzetelny pożyczkobiorca. Dla niektórych mankamentem tego rodzaju pożyczek jest niska kwota. Nie zawsze tak jest. Wszystko zależy od sytuacji finansowej klienta, jego dochodów, historii kredytowej. Tak naprawdę każde spotkanie z potencjalnym kredytobiorcą ma znamiona indywidualizmu. Warto o tym pamiętać. Podpisując umowę kredytową ( jak każde formalne pismo) należy ją dokładnie przeczytać, poprosić o czas do namysłu, a kwestie sporne wyjaśniać.
Plusy i minusy pożyczek prywatnych

Pożyczki prywatne z podpisaniem umowy w domu pojawiły się niedawno i są efektem zapotrzebowania na tego typu usługi. Co kryje się pod pojęciem „pożyczka prywatna”? To pożyczenie pieniędzy od prywatnych osób, inwestorów. Oczywiście koszt usługi zależy od pożyczonej kwoty. Im mniejsza, tym mniejsze oprocentowanie. Co jest zatem zaletą tego typu przedsięwzięć ? Przede wszystkim szybkość transakcji, szczególnie jeśli pożyczamy po raz kolejny. To prosty i niezawodny sposób na podreperowanie domowego budżetu czy zdobycie gotówki na niespodziewany wydatek. Badania socjologów pokazują, że niewielu Polaków ma oszczędności na tzw. „czarną godzinę”, dlatego też pożyczki stały się sposobem na uzupełnienie tej luki. Drugim atutem pożyczek prywatnych jest miejsce, w którym odbywa się cała transakcja. Nie trzeba nigdzie wychodzić, a wszelkie formalności załatwia się na miejscu. To od klienta wielokrotnie zależy, czy pieniądze trafią na wskazane konto bankowe czy pożyczkę dostaniemy do ręki. Dla wielu liczy się dyskrecja, dlatego to kolejny plus takiego sposobu pożyczania. W niektórych, indywidualnych przypadkach, możemy się umówić z doradcą w innym miejscu niż mieszkanie. Mniej formalności, szybsza weryfikacja i mniej dokumentów do przedstawienia to zależy pożyczek prywatnych. Minusem takich transakcji może być niska kwota pożyczki. Klienci obawiają się także, że trafią na nierzetelnego pożyczkodawcę. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest dokładne czytanie umowy pożyczki i zadawanie pytań w przypadku wątpliwości. Spostrzeżenia pokazują, że osoby, które raz skorzystały z takiej formy , decydują się na kolejną pożyczkę prywatną.
Na co zazwyczaj pożyczamy?

Badania socjologów pokazują, że Polacy coraz częściej i więcej pożyczają. Jaki jest cel? Wszystko zależy od osobistych upodobań. Potrzebujemy dodatkowej gotówki na prezenty ( szczególnie świąteczne czy urodzinowe), wakacje, a także remont domu czy mieszkania. Niespodziewane wydatki ( na przykład zepsuta pralka czy lodówka) także są powodem, dla którego decydujemy się na pożyczkę. Rzadziej pożyczamy na ubrania i buty. Dla wielu pożyczka ( także prywatna) to jedyny sposób, by kupić upragnioną rzecz, wyjechać na wakacje czy wspomóc dziecko. Pamiętać należy, by dopasować ilość pożyczanych funduszy do własnych zarobków. Osoby, które pożyczają bez umiaru, nie spłacają zobowiązań mogą wpaść w tzw. „pętle chwilówek” i znaleźć się na liście dłużników. Klienci, którzy rozsądnie podchodzą do kwestii pożyczania , są w stanie spłacać pożyczki i cieszyć się dodatkową gotówką. Wszystko zależy od naszego rozsądku i właściwej oceny indywidualnej sytuacji finansowej. Co jednak zrobić, gdy nie jesteśmy w stanie oddać w terminie gotówki? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Przede wszystkim nie należy chować głowy w piasek. Warto rozmawiać z doradcą, przedstawić aktualną sytuację i wspólnie wypracować plan spłaty. Wszystko jest możliwe, szczególnie w przypadku pożyczek prywatnych.
Warto odczarować złą sławę pożyczek prywatnych. To szybki, bezpieczny, niezawodny sposób, by zdobyć dodatkowe fundusze na dowolny cel. Istotne jest również to, że nie musimy podawać powodu, dla którego pożyczamy. To nasza indywidualna sprawa. W czasach galopującej inflacji i wszechobecnych podwyżek warto mieć świadomość, że prócz banków i instytucji finansowych istnieje jeszcze możliwość zaciągnięcia pożyczki prywatnej. Nawet jeśli posiadamy niewielkie zadłużenie, nie jesteśmy automatycznie odrzuceni, jak dzieje się to na przykład w bankach. To największa przewaga pożyczek prywatnych. Warto przemyśleć taki sposób pożyczania i przekonać się do niego. Kto raz skorzysta z takiej formy zrozumie jej fenomen. Rośnie siła pożyczek prywatnych, co widać w zwiększającej się liczbie klientów. To nowa jakość pożyczania z szacunkiem do klienta.
Pożyczki prywatne z dojazdem do domu klienta oprócz tych bankowych i pozabankowych to dobry sposób na zdobycie dodatkowych funduszy. Warto mieć to na uwadze, gdy w portfelu świecą pustki.
Czytaj także: Sezam pożyczki w domu klienta