United Money Opinie unitedmoney.pl (22 opinie)

unitedmoney.pl opinie klientów firmy i forum www united money

pożyczka kredyt

unitedmoney.pl opinia klienta i forum

Kto może wnioskować o kredyt gotówkowy?

Kredytobiorca:
-musi posiadać wiek powyżej 18 lat
-powinien mieć źródło zarobku,
-musi posiadać swoje aktywne konto w banku,
-nie może posiadać nieoddanych pożyczek w firmie,
-powinien mieć zdolność do oddania wierzytelności powstałych w następstwie wzięcia pożyczki gotówkowej od unitedmoney.pl
-powinien zawrzeć umowę z kredytodawcą,
-powinien być mieszkańcem Państwa Polskiego,
-powinien posiadać aktualny Dowód Tożsamości,
-nie może posiadać obecnie otwartej pożyczki w firmie,
-na pewno powinien posiadać aktywny telefon komórkowy

Czy mogę odstąpić od umowy kredytu?

Kredytobiorca będący nabywcą ma możliwość odstąpić od umowy pożyczki bez dodatkowych kosztów w ciągu 14 dni od dnia podpisania umowy. Poza tym, nie jest zobowiązany do uzasadniania takiego wypowiedzenia. Możliwość odstąpienia od umowy tyczy się zarówno umów zawartych w agencji kredytodawcy, jak i umów zawartych w naszym mieszkaniu czy przez Internet. Może się zdarzyć tak, że konsument podjął zbyt nieroztropnie decyzję o wzięciu pożyczki, bo był naciskany przez pośrednika finansowego bądź znalazł lepszą, tańszą ofertę i z poprzedniej chce zrezygnować. Takie rozwiązanie stwarza pożyczkobiorcy możliwość dokładnego przeanalizowania decyzji o zaciągnięciu pożyczki. Prawo do odstąpienia od pożyczki przysługuje konsumentowi do momentu upływu 14 dnia od dnia zawarcia umowy (nie bierze się dnia zawarcia umowy). Najważniejsze jest, aby dopilnować tego terminu, ponieważ po jego upływie nie ma już możliwości skorzystania z tego prawa.

Z jakiego powodu mój wniosek o kredyt gotówkowy został odrzucony?

Wniosek o pożyczkę będzie odrzucony gdy nie spełniasz założeń do udzielenia kredytu gotówkowego a w szczególności kiedy:
-jesteś niepełnoletni
-nie zawarłeś umowy z kredytodawcą,
-nie posiadasz konta bankowego,
-nie posiadasz czynnego telefonu komórkowego,
-nie posiadasz ważnego DO,
-posiadasz niespłaconą dotychczasową pożyczkę w www.unitedmoney.pl
-nie jesteś mieszkańcem Rzeczypospolitej Polskiej,
-twój formularz rejestracyjny posiada pomyłki,

Uzyskałem kredyt gotówkowy w www.unitedmoney.pl na co mogę ją przeznaczyć?

Kredyt gotówkowy może być przeznaczona na dowolny cel. Nie ma wymogu uprzednio informować na co potrzebujemy wydać finanse z kredytu.,

Czy mogę mieć parę pożyczek w www.unitedmoney.pl za jednym razem?

W www.unitedmoney.pl można posiadać zaledwie jedno otwarte zobowiązanie. Po jego oddaniu można strać się o dodatkową pożyczkę na dowód. unitedmoney.pl ceni konsekwentnych klientów wręczając im porządne warunki przy następnych aplikacjach.

Czy kredyt można spłacić przed terminem?

Tak, Chwilówkę możesz spłacić wcześniej.

Ile wynosi RRSO czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania?

RRSO czyli Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to całkowity koszt zaciągniętego kredytu lub pożyczki jaki musi spłacić kredytobiorca. Mówi o dodatkowych kosztach związanych z zawarciem umowy kredytowej. Te dodatkowe koszty to prowizja, ubezpieczenie oraz weryfikacja informacji. Na podstawie RRSO możemy obliczyć całkowity koszt pożyczki i wybrać spośród kilku na rynku tą najkorzystniejszą.

RRSO jest zmienne.

Czy pożyczka united money dzwoni do pracodawcy?

Nie, firma w żadnej sytuacji nie dzwoni do Twoich przełożonych. Twoje dane personalne są w całości pilnowanie i nie są wykorzystywane w celu dzwonienia do Twoich pracodawców.

Kiedy pieniądze będą na moim koncie?

Pieniądze firma wpłaci nawet w ciągu kilku godzin obliczanych od momentu otrzymania pozytywnej oceny zdolności kredytowej, pod zastrzeżeniem, iż masz rachunek bankowy, na które ma zostać przelana pożyczka w współpracującym z firmą banku.

Mam pożyczki w różnych firmach czy mogę się starać o pożyczkę?

Wszystkie złożone wnioski od kredytobiorców są badane pod każdym względem indywidualnie w następstwie tego jeśli posiadasz kilka kredytów w innych instytucjach to nie jest powód aby nie składać wniosku w naszej firmie wobec tego dostarcz podanie i wyczekuj na naszą decyzję.

Czy united money sprawdza historię kredytową w BIK?

Biuro Informacji Kredytowej to firma finansowa, której zadaniem jest gromadzenie, przechowywanie i prezentowanie informacji o klientach banków i ich historii kredytowej. Od pewnego czasu w BIK są również osoby, które korzystały z pożyczek w parabankach i instytucjach pozabankowych. W rejestrze BIK jest każda osoba, która reguluje obecnie zobowiązanie, kiedyś taki zobowiązanie spłacała, posiada limit w koncie, posiada kartę kredytową. W BIK są również informacje o naszych zamkniętych już zobowiązaniach, które były spłacane, ale także o takich, które miały opóźnienia w spłatach. Każda osoba, która stara się o kredyt ma możliwość sprawdzić swoją dotychczasową historię w BIK.

TAK – firma pożyczkowa weryfikuje informacje w BIK czyli Biurze Informacji Kredytowej,

Czy firma przekazuje wiadomości o pożyczce do BIK, BIG, ERIF, KRD? Czy dodaje do takich ewidencji jak ERIF, BIG, BIK, KRD?

Instytucja finansowa przy analizowaniu kredytobiorcy używa określonych baz i katalogów dłużników dlatego posiada opcje dodawania danych o nieuczciwych kredytobiorcach do wyżej wyliczonych baz.,

Czy unitedmoney.pl sprawdza KRD czyli Krajowy Rejestr Długów?

KRD, ten tajemniczy skrót powtarzający się bardzo często podczas rozmów o pożyczkach to nic innego jak Krajowy Rejestr Długów. Rejestr prowadzony jest przez polskie biuro informacji gospodarczej już od kilkunastu lat. Rejestr tworzony jest w celu kompletowania danych na temat niewypłacalnych obywateli i przedsiębiorstw państwa ale i o tych, którzy swoje kredyty spłacają na czas, a służyć ma to pomocy w określeniu zdolności pożyczkowej osoby chcącej wziąć pożyczkę. Rejestr pomaga też generowaniu sprawozdań na temat zadłużenia we wszystkich strefach państwowej gospodarki, zarówno prywatnej jak i państwowej.

TAK – firma pożyczkowa weryfikuje informacje w historię w KRD

Czy firma przegląda wpisy w BIG Infomonitor?

Czym zajmuje się BIG?
Pożyczkodawca udostępnia dane o przeterminowanym zadłużeniu osób i firm.
Kiedy dane trafiają do spisu InfoMonitor?
Aby pożyczkodawca miał prawo wprowadzić Cię do BIG-u powinny być wypełnione zawarte pod spodem warunki:
– nie zapłacona opłata musi wynosić co najmniej 200 zł m. in. są to mandaty lub alimenty
– musi minąć co najmniej 60 dni od daty należnej płatności
– musi upłynąć minimum 14 dni od momentu kiedy wierrzyciel oznajmił Ci o zamiarze podania danych o Twojej zaległości majątkowej do wykazu InfoMonitor.
Podać dane o dłużniku do BIG-u InfoMonitor mogą:
– banki
– inwestor
– osoba fizyczna
Żeby dodać wichrzyciela do bazy InfoMonitor, należy wcześniej zawrzeć z firmą zgodną z normami umowę o świadczenie usług.

Opóźnienie w spłacie pożyczki gotówkowej – Windykacja

Dochodzenie zwrotu jest kompleksem procedur, które stawiają za cel zasygnalizowanie klientowi o powstałej na jego koncie spóźnienia spłaty i obowiązku jej uregulowania. Wielokroć dochodzenie zwrotu łączy się z umiarkowanie przyjemnymi akcjami i rozmowami, służącymi wywarciu wpływu na spłacającym. W przypadku gdy bankowi nie udaje się porozumieć z spłacającym w temacie spłatypowstałego długu, może sprzedać zaległość spółce profesjonalnie pracującej nad ściąganiem zaległości. Biorąc kredyt najczęściej następstwie braku jej uregulowania. Kiedy przydarzy ląduje w windykacji. Co to jest windykacja? Najkrócej rzecz biorąc, to każde dozwolone prawem czynności prowadzące do pokryciazobowiązania przez wierzycielowi.

united money opinie

Jakiekolwiek opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.unitedmoney.pl prosimy także zamieszczać niżej w komentarzach pod postem. Dziękujemy za jakiekolwiek zamieszczone opinie. Zarazem prosimy o zachowanie należytego pułapu debaty także nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą kasowane a użytkownicy banowani.

unitedmoney.pl opinie klientów firmy i forum www

Author: flavio

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *